Melisa - Leje ( Official Video )
2:43
Irkenc hyka - Më Fal
2:37
4 muaj më parë
Komente
Gent Xhaja
Gent Xhaja 16 orë më parë
Bravo Andi 👍👍 Edhe ti Melisa ke talent për muzikën 💖💖💖💖🌹👍🌹🌹🌹💓💓Kështu vazhdo 💓💓💓💓♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Yllza Elshani
Yllza Elshani 17 orë më parë
My eyes:reading comments. My ears:listen song My mouth: sing song🙈
Giannis Kaberis
Giannis Kaberis 17 orë më parë
Bravo melisa suksese dhe nje duet bashk
Elli J
Elli J 18 orë më parë
Kjo eshte hit edhe pike!!!🔥
Bela Ina
Bela Ina 18 orë më parë
Bravo bravo SHum mir bravo
Armanda bajrami
Armanda bajrami 18 orë më parë
Melisa e perferuara. E. Imja
Ersi Ersi
Ersi Ersi 19 orë më parë
Shum vk kjo
The Arcade
The Arcade 19 orë më parë
Dhe tha Ahqipja kta ka mundsi te futen per te gjet burr/gru e do dalin te tere kengetare
benard corbaxhi
benard corbaxhi 20 orë më parë
bukur
vitorie bajrami
vitorie bajrami Ditë më parë
CAPX FF
CAPX FF Ditë më parë
O Kjo byth kuqja flok kuqja si eke kjo vrk
Juli Laci
Juli Laci Ditë më parë
Arsyeja qe ka gjet BE per tmos hap negociatat.
Denada Capi
Denada Capi 16 orë më parë
Hahahahahahahahahahhahq
Manjola Xhemollari
Manjola Xhemollari Ditë më parë
Shum e bukur muzika
Qendrim Smajlaj
Qendrim Smajlaj Ditë më parë
Mrekulli😍👌🏻
Dionis Zerva
Dionis Zerva Ditë më parë
A eshte reale kjo?
Arta Allushi
Arta Allushi Ditë më parë
Keng shum e bukur 😍😍😍
Besie Visha
Besie Visha Ditë më parë
Bravo Melisa se je e shkathet lume Andi qe te ka. je yll fare
Music Records
Music Records Ditë më parë
alclone.info/net/video/odqZgK6yuIB-l6k.html ELITA 5 ME FAL REMIX
Ergys Gila
Ergys Gila Ditë më parë
Hxugsgfydhggysthgsudhh♥️♥️♥️♥️♥️💋💋💋💋💖yushsnnsnnznnans
Brahim Krasniqi
Brahim Krasniqi Ditë më parë
Mashalla po shkoshi qift
mimoza belishaku
mimoza belishaku Ditë më parë
bravo shume kenge e bukur Melisa
Adriatik Kololli
Adriatik Kololli Ditë më parë
Wejden e Kosoves
Antonio Pescia
Antonio Pescia Ditë më parë
00000 komente per kengen Turp se qysh i prano ky ALclone kto zhulaqet
suzi koci
suzi koci Ditë më parë
Bravo Melisa Suksese 🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🐚🦋🦋🦋
Fabjan Durres
Fabjan Durres Ditë më parë
Sa zili te kan moj Melisa ashtu vaxhdo zemer
butriors_BI
butriors_BI Ditë më parë
Si i behet kur te ndahen kta?! *Se kshu nuk bon, nuk boon*🤦‍♀️😶
Albanian AL
Albanian AL Ditë më parë
Kemi faj ne karet qe ju japim fam ju u qr
Joelr Guooltti
Joelr Guooltti Ditë më parë
Delaware State Representatives Paul Baumbach and Michael Smith sent letters to commemorate World Falun Dafa Day, May 13, 2021. Letter from Delaware State Representative Paul Baumbach State Representative Paul Baumbach stated in his letter, “Millions all around the world will stop and celebrate the anniversary of this ancient meditation practice. On this day we will remember the thousands that have suffered for their beliefs in this practice as well as the millions that have benefited around the world from the teachings of Falun Dafa. “Practitioners of Falun Dafa have been active during the COVID-19 pandemic by offering exercise instruction and guided meditations. Members of Falun Dafa are major members of our community and great contributions to Delaware.” Letter from Delaware State Representative Michael Smith What is Falun Dafa? Falun Dafa (also known as Falun Gong) was first introduced to the public by Mr. Li Hongzhi in Changchun, China in 1992. The spiritual discipline is now practiced in over 100 countries and regions worldwide. Millions of people have embraced the teachings-which are based on the principles of “Truthfulness, Compassion, Forbearance”-and experienced uplifted health and well-being.
Violeta Musai
Violeta Musai Ditë më parë
Edhe ti melisa kengen leje
Lyrics Girl
Lyrics Girl Ditë më parë
Dolen fjaltet e Fatjonit 😂👌
selina Shala
selina Shala Ditë më parë
Shum kenga e mir bravo melisa ju uroj gjitha te mirat ty dhe andit😘😘
maria gurra
maria gurra Ditë më parë
Maria left the chat😂🤷‍♀️
Suela Kovarik
Suela Kovarik Ditë më parë
Boll na cat koken se prej nesh behen te famshme dhe plus shyqyr doli një cift nga emisioni dhe dy me te miret pamvarsisht qe aty nuk ja lejuan. Te paktën duan njeri tjetrin. Fitore dashurisë . Kenga nuk eshte e keqe.
fouoii gyhh
fouoii gyhh 16 orë më parë
atij, te gjitha te verteta , por nuk donte ta ulte nje femer aq poshte , po skgj se ra vet posht kjo. Une nuk e di se si kto lloj njerzish dalin neper televizione.
Vera Alimehmeti
Vera Alimehmeti Ditë më parë
melisa je super 💜💜me andi
Melisa fan Fan page
Melisa fan Fan page Ditë më parë
Love you
Etleva Kociu
Etleva Kociu Ditë më parë
Bravo Melisa
Solo Fort
Solo Fort Ditë më parë
Nuk e ke bo mir kur ke than leje leje leje
BC ERI
BC ERI Ditë më parë
❤❤❤
Kurtaj Lubjana
Kurtaj Lubjana Ditë më parë
Yllllll suksese Melisa
Ervis Shperdheja
Ervis Shperdheja Ditë më parë
Kenge shume e bukrur dhe pse nuk kam degjuar asnje nga kengete. Tua
Elis Coku
Elis Coku 2 ditë më parë
Bravo bravo melisa
Esmeralda Feka
Esmeralda Feka 2 ditë më parë
❤💋
Mirvete Bajrami
Mirvete Bajrami 2 ditë më parë
Shum bukur ,suksese gjith jetes Melissa 🌸
Brunilda Vathi
Brunilda Vathi 2 ditë më parë
Pse duhet me sha ne radhe te pare melisa e sqarovi arsyen pse nuk po e prannonte NBA olsa itha jo duhet me dal me tean
Brunilda Vathi
Brunilda Vathi 2 ditë më parë
Shume bukure .bravo melissa ..❤❤❤❤je shume
Aleksander Laska
Aleksander Laska 2 ditë më parë
Nese kendon live kshu kjo un e pres megjith topa 😆😅😅
Maria Huanita
Maria Huanita 2 ditë më parë
Καλησπέρα να σας ενημερώσω πως βάζοντας τον κωδικό 98GVQ έχετε έκπτωση 6€ στην πρώτη και δεύτερη παραγγελία Wolt 💙
2021 jeta qejf e luftë
2021 jeta qejf e luftë 2 ditë më parë
Bravoooo
2021 jeta qejf e luftë
2021 jeta qejf e luftë 2 ditë më parë
Super
N
N 2 ditë më parë
Shqiperia melisen Kosova anisen🤣🤦🏻‍♀️
florena Azizi
florena Azizi 2 ditë më parë
keng var leshe
neta gjohilani
neta gjohilani 2 ditë më parë
Kush e degjon 100 here ne dite si un !!QFARE M’KE BE TI QFARE M’KE BE ..
Jasemina Ramazani
Jasemina Ramazani 2 ditë më parë
Uggga 😁☺🤪😇🙂😍
Anila Miza
Anila Miza 2 ditë më parë
SHUME E BUKUR...... ZERI YT ESHTE KAQ MELODIOZ 👏👏😍
Aksel Spahiu
Aksel Spahiu 2 ditë më parë
♥️♥️🌹😘😘😍😍😍
Aksel Spahiu
Aksel Spahiu 2 ditë më parë
Je yll bote♥️♥️♥️🌹🌹😘😘
маria
маria 2 ditë më parë
What language song???? This is amazing melody Lyric song?????????? Please help me for translate language song
I don't care I love it
I don't care I love it 2 ditë më parë
Tash me than te drejten dy ma tbukurit origjinal pa operacione jan ba bashk. Per pamje perfekt jane. Per tru zoti i ndihmofte 🤔.
Rezi Era
Rezi Era 2 ditë më parë
O baxho po ti nk ke ze,ca i thu muzikes ti
Gersa Mrishaj
Gersa Mrishaj 2 ditë më parë
Je shum e mir
Gjergj Gjoka
Gjergj Gjoka 2 ditë më parë
Great!
Crew Review
Crew Review 2 ditë më parë
Kenga fituese per kete vit
Irma Shehu
Irma Shehu 2 ditë më parë
Këng ime e preferuar ♥️♥️♥️♥️♥️
Genita Nebi
Genita Nebi 2 ditë më parë
💖
Summer !!
Summer !! 2 ditë më parë
i can't stop listing to this song I love thissssss shum bukur te dua
Kleand Bani
Kleand Bani 2 ditë më parë
Yyg8
Gena Daçi
Gena Daçi 2 ditë më parë
Shum mire Melisa Bravo
Uran Hodda
Uran Hodda 2 ditë më parë
2021😍
Lisa
Lisa 2 ditë më parë
Desha të ju njoftoj per ata qe se din edhe Ana LLeshi do te bej në projekt lidhur me muziken
Lisa
Lisa 2 ditë më parë
A ju pelqen me shume kenga U kry apo leje
Ajshe Thaqi
Ajshe Thaqi Ditë më parë
Leje
Romeo Xh
Romeo Xh 2 ditë më parë
Shpresoj te dali nje tjeter "kengetare"qe t'i thote Andit,ate qe ke dash leje leje🤣dhe Andi:Melisa,zemer,ti me mesove,fjala jote urdher per mua🤣🤣
Astrit Haxha
Astrit Haxha 2 ditë më parë
leje leje hahaha
Ann Rogue
Ann Rogue 2 ditë më parë
Music & lyrics Irkenc Hyka = Melisa trending now 😂😂 po te pakten ky video clip nuk ishte aq skandaloz 😋
Seen Seen
Seen Seen Ditë më parë
Tamam te pakten nuk ishte vidjoklip me mar fam nga by.::, por kishte organizuar dicka te themi te bukur dhe teksti shum lart
Erida Baboci
Erida Baboci 2 ditë më parë
Super , super
Hilmi Gogofti
Hilmi Gogofti 2 ditë më parë
Ersi
Ervis Shperdheja
Ervis Shperdheja 2 ditë më parë
Shume e bukure kjo kenga kir do na nxierresh na nje kenge tjeter
Gezim Stroka
Gezim Stroka 2 ditë më parë
U qin u qin
Geneva Ch
Geneva Ch 2 ditë më parë
O Melisa o zemer se di pse e ngjoj 100 her ne dit kegen ishalla e thyn rekordin se je super 💋
Pjeter Jakova
Pjeter Jakova 2 ditë më parë
ik o ti
Hatixhe Tasini
Hatixhe Tasini 2 ditë më parë
Wow🥰