Greta Koci - Dola n'penxhere
3:01
Greta Koci - Lum kush m'ka
2:44
Greta Koci  - Mos m'thirr
2:54
2 vjet më parë
Eni Koci ft Mc Kresha - Gabimet
3:19
Komente
Paro Boti
Paro Boti 19 orë më parë
Bukur shume
Ani Plaku
Ani Plaku 23 orë më parë
❤❤
Elida Kaiku
Elida Kaiku Ditë më parë
Kenge fantastike 👌👌👌👌❤❤
Bastri Kryeziu
Bastri Kryeziu Ditë më parë
Ju pershendes te gjithe
Randika Maduwanthi
Randika Maduwanthi Ditë më parë
Fire
Flora Temou
Flora Temou 2 ditë më parë
Υπέροχοι!!!bravoooo!!😘😘😘👏👏👏✨✨🥰🥰🔥💯🙏
Shpresa Shalsi
Shpresa Shalsi 2 ditë më parë
🌹🌹🌹💋💋💋💋🍁🍁🍁🍁🍁🍁👀
Ilir Biba
Ilir Biba 2 ditë më parë
💯
Ariseld Baca
Ariseld Baca 2 ditë më parë
Te kendoft zemra tere jeten😍😍😍😘😘😘🌹🌹🌹 je me e mira ata qe kane vajza boten kane te lumteeeeeeeeee💋💋💋💋💋💋💋💋💕💕
Leo leo Leo
Leo leo Leo 4 ditë më parë
Lov you Gerta 🌹🌹🌹🌹
ann whnn
ann whnn 4 ditë më parë
🌺
avni rama
avni rama 4 ditë më parë
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)(350) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) aaaaaaaaaaaaasssssssss :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Renarda Daci
Renarda Daci 4 ditë më parë
2021🌹
Alketa Sinani
Alketa Sinani 5 ditë më parë
Shume kenge dedikuar nenes por vetem kjo me Ben te qaj
sander gjonaj
sander gjonaj 5 ditë më parë
👍
Ornest Rrema
Ornest Rrema 5 ditë më parë
Shum muszik e bukur
ariana ariana
ariana ariana 6 ditë më parë
2021
Ajnure Ramadani
Ajnure Ramadani 6 ditë më parë
Keng renqethese per nenen
Ernesa Shehu
Ernesa Shehu 6 ditë më parë
Une kam shoqe mot mira😘
Drande Stenaj
Drande Stenaj 7 ditë më parë
me pelqen mua kjo kenge
anxhi rrushi
anxhi rrushi 7 ditë më parë
Kush e degjon akoma ne 2021😍
Flora Gjoka
Flora Gjoka 8 ditë më parë
Te lumt sa her e degjoj kete kenge kenaqem
christian c
christian c 8 ditë më parë
Bravo!
Bro Ski
Bro Ski 8 ditë më parë
❤️
Braniola Shima
Braniola Shima 8 ditë më parë
👏👏👏👏
Rino Givens
Rino Givens 9 ditë më parë
greetings from SERBIA
Moira Ademi
Moira Ademi 9 ditë më parë
Kenge superrrrr....❤❤❤❤❤
christian c
christian c 9 ditë më parë
Super!
Klevisa Kuçaj
Klevisa Kuçaj 9 ditë më parë
Nëna ime ... edhe sot e dëgjoj .. te kam shpirt!
Dritan Zogu
Dritan Zogu 10 ditë më parë
JE GJITHCA QE KOM DASHT♥️ GJITH JETEN TIME ME T'PAS♥️ DHE KUR NDODHEM LARG TEJE♥️ ME MUNGON🥀🥀⛓⛓🌹🌹🌈🌈🔥🔥
Tanjum Dola
Tanjum Dola 10 ditë më parë
Gorgeous!! 🤍🤍
Arled
Arled 10 ditë më parë
lol skip this crap
Kevin Islami
Kevin Islami 10 ditë më parë
Like kush e ngjon me 2021 ket hit
Vasile Miron
Vasile Miron 10 ditë më parë
Marfa
Vasile Miron
Vasile Miron 10 ditë më parë
Buna
shkodran shala
shkodran shala 10 ditë më parë
2021
El Za
El Za 11 ditë më parë
Je fantastike
Erlind Zefi
Erlind Zefi 11 ditë më parë
2021 love this song
mimi sinani
mimi sinani 12 ditë më parë
Ti je trendafil🌹❤
varo Ana
varo Ana 12 ditë më parë
Super melodia. Bravo !
Liliana Diko
Liliana Diko 13 ditë më parë
To ke ntos eme moter ntente
Xhuljanobejko Xhuljanobejko
Xhuljanobejko Xhuljanobejko 13 ditë më parë
Kush e degjon akoma ne 2021
Vlora Labit
Vlora Labit 13 ditë më parë
Edhe pak edhe pak edhe pak, sa tja bej tak brenda ne tafllak. 😉
Alerno
Alerno 13 ditë më parë
Eh me kujton dashurin time te shkuar .
Drande Stenaj
Drande Stenaj 13 ditë më parë
Kengaime e preferuar
OLIGISA HALILI
OLIGISA HALILI 13 ditë më parë
LOVE YOU
OLIGISA HALILI
OLIGISA HALILI 13 ditë më parë
O GRETA SA BUKUR E KHE BO SHUM BUKUR
Aurela Deda
Aurela Deda 14 ditë më parë
Like kush e degjon AKoma❤️😩
Dilara 3157
Dilara 3157 14 ditë më parë
❤❤
Vini Shehu
Vini Shehu 15 ditë më parë
Nje muzik me shum kuptim 2021
Zegjine Satka
Zegjine Satka 15 ditë më parë
Je si shpirt moj Greta 🥰🥰,kënga shumë e bukur ❤️❤️
Encik Taz
Encik Taz 15 ditë më parë
I m from Malaysia this song so great
Erlis Rama
Erlis Rama 15 ditë më parë
Ghutsjueyy3hj
Constantin Amariutei
Constantin Amariutei 15 ditë më parë
Love Albanian music. Greta Koci, respect frome România. 💖💖💖💖💖💖
Ernesa Shehu
Ernesa Shehu 16 ditë më parë
Tedua 😙
Rud Wat
Rud Wat 17 ditë më parë
Cool, greetings from Canada!
Romeo Qerama
Romeo Qerama 17 ditë më parë
Mos u merr me politike mo meru muzike se je number 1 dhe je naturale pa books e silicone Para dhe mbrapa
Ana Krosa
Ana Krosa 17 ditë më parë
❤❤❤❤❤❤❤
Ana Krosa
Ana Krosa 17 ditë më parë
Bravo yll fare te gjith kenget e tua me pelqejne shum❤❤❤❤😘😘😍😍
Vildane Red
Vildane Red 17 ditë më parë
Reminds me of my special someone❤😔😍
D V
D V 17 ditë më parë
o yll
Loredana Lifestyle 2
Loredana Lifestyle 2 18 ditë më parë
🤩🤩
Master
Master 18 ditë më parë
Just a two of us, Now lets forget the rest, Just a two of us, Just a two of us. Je gjithçka që kam dashë, Gjithë jetën time me pas, Dhe kur ndodhëm larg teje, Më mungon, ti më mungon. Kur të shoh ty çdo natë, Më bënë të ndjehëm me fat, Prezenca jote rreth meje, Më mjafton, më mjafton. Lexoj letrën që m'ke lënë, Ditën perfect ma bënë, Krejt streset mbi ngarkimet, Të tepërta m'i lehtëson. Unë mendoj nonstop për ty, Ndoshta 24/7, Unë mendoj për ne të dy, Kujtimet na mbajnë t'gjallë. Mezi pres më ardhë në shtëpi, E di që malli shumë t'ka marrë, Mezi pres më t'marrë n'gji, Kam shumë sende për më t'thënë. Me ty koha kalon shpejtë, Nganjehere as vetë s'e shohë, Mëngjesi shpesh na zë tu fol, Për të ardhmën tonë. Ajo m'pyetë se si do jetë, Unë I them sikur në përalla, I Am The King, Dhe ti do jesh borëbardha. Unë do jem aty për ty, Në momentet me t'vështira, Unë do bëjë gjithçka për ty, Ti për mu' je më e mira. Nëse koha ka një prishje, Dhe qielli vrënjtet me re, Jam i pari më i dal para, Se vetëm ty kurrë nuk t'lë. T'japë mbështetje, dashninë, Mbi të gjitha respektin, T'thirri My Wife, Midis krejt Milet-it. Je gjithçka që kam dash, Gjithë jetën time me pas, Dhe kur ndodhëm larg teje, Më mungon, më mungon. Kur të shoh ty çdo natë, Më bënë të ndjehëm me fat, Prezenca jote rreth meje, Më mjafton, më mjafton. Je gjithçka që kam dash, Gjithë jetën time me pas, Dhe kur ndodhëm larg teje, Më mungon. Kur të shoh ty çdo natë, Më bënë të ndjehëm me fat, Prezenca jote rreth meje, Më mjafton. I kujtoj shpesh ditët, Që lamë pas, Sikur t'ishin thjeshtë, Perfect Life. Jam me ty, Të dy, Ndaj dhe koha për ne, Jo s'ndal. Se të kujtoj të mendoj, Zemër më mungon, Të dua pranë, Edhe një sekondë. Ku je tani, A më mendon, Dua të di, Letrën time a po e lexon. Një minutë pa ty, Një minutë pa frymë mbes, T'lutëm mos vono më shumë, Se pa frymë vdes. Kthehu, kthehu, Kam frikë vetminë, Të dua pranë, Shpirti im. Një minutë pa ty, Një minutë pa frymë mbes, Të lutëm mos vono më shumë, Se pa frymë vdes. Kthehu, kthehu, Kam frikë vetminë, Të dua pranë, Shpirti im. Je gjithçka që kam dash, Gjithë jetën time me pas, Dhe kur ndodhëm larg teje, Më mungon, më mungon. Kur të shoh ty çdo natë, Më bënë të ndjehëm me fat, Prezenca jote rreth meje, Më mjafton, më mjafton. Je gjithçka që kam dash, Gjithë jetën time me pas, Dhe kur ndodhëm larg teje, Më mungon. Kur të shoh ty çdo natë, Më bënë të ndjehëm me fat, Prezenca jote rreth meje, Më mjafton. Unë i bëjë krejt femrat tjera, T'ndihën xheloze për ty, I'm Such A Gentleman, Kisha bëhë ç'mos për ne dy. Kishim shku në t'gjitha vëndet, Ku ti ke ëndërru më shku, Jam si plaku I vitit t'ri, I Make Your Dreams Come True, Make A Wish. You make my dream come true, Dhe për këtë jam shumë mirënjohës, So for life I keep it true, Për jetë Just Me And You. Ain't no lie I miss you, too, If ever you should fall, I be there just for you, I love you. Ndjehem mirë kur me ty jam, Pranë vetës ti me mbanë, Dhe pse larg syve je, Afër zemrës të kam. Afër zemrës të kam, Dhe pse larg syve je, Brenda meje të mbajë. You're my everything, You're my, you're my everything, The only thing I dream of, Only you I need. You're my everything, You're my, you're my everything, The only thing I dream of, Only you I need, I need you
Gnoli Gnola
Gnoli Gnola 18 ditë më parë
Me ne fund 1 kenge ne dialekt tone..
Ana Krosa
Ana Krosa 18 ditë më parë
❤❤❤🌺🌺🌺💝💝👄
Ergi Hoxha
Ergi Hoxha 18 ditë më parë
E mire eshte,, me pelqen. 16 vjeçe akoma eshte..
Elona Lleshi
Elona Lleshi 18 ditë më parë
Bravo 🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷
Fuat Spata
Fuat Spata 19 ditë më parë
उक्म्ह
Fuat Spata
Fuat Spata 19 ditë më parë
म ह्य्ग्ं ।गत
Fuat Spata
Fuat Spata 19 ditë më parë
ह्म गन्न। म
Kadri Avdiu
Kadri Avdiu 19 ditë më parë
Üüüüüüüääĺñvhg Tçg online kaufen bei der
Mikel Mekshi
Mikel Mekshi 19 ditë më parë
Super super super kenge GRETA 🥰🥰
Fitore Dobra
Fitore Dobra 20 ditë më parë
Wunderbar! Grüße von Fifi
Fitore Dobra
Fitore Dobra 20 ditë më parë
Dankeschön!
Fitore Dobra
Fitore Dobra 20 ditë më parë
Ja gerne ! Ich mag auch
sara rossi
sara rossi 20 ditë më parë
❤️👍🇬🇷🇦🇱
Giovanni Aidala
Giovanni Aidala 20 ditë më parë
👏🏻🎶🎶🎶❤❤❤🙏🏻🔥🔥🔥🔥✌🏻
maroje kralj
maroje kralj 20 ditë më parë
Love Albanian music From croatia ♥️
Fatbardha Zharri
Fatbardha Zharri 15 ditë më parë
Cvhvjvgkjufuuifififufufufuufufufufufigihkhkhkkgogogoyoy0yohkh9hohohkhoohogoyohohkhkhohgohoh9hkhohohohohohphohp hphhoohohohlhhh
Aziz Zeneli
Aziz Zeneli 20 ditë më parë
Respekt ju Lumt shum kng me domethanje shum e njerit i ka ndodh kjoja
Tamerlan Gasanov
Tamerlan Gasanov 20 ditë më parë
👍
Ailsa Ni
Ailsa Ni 20 ditë më parë
Ke qe e vogel qe kendon dhe je kaq e talentuar saqe zeri yt nuk vdes kurre❤️❤️❤️🙏🏽🙏🏽🙏🏽
Gleda Masha
Gleda Masha 20 ditë më parë
Greta je yll . Ke qene dhe do mbetesh superstar shqiptar👑🔥❤️🇦🇱
Lirika Sh
Lirika Sh 21 ditë më parë
Fantastike