It's My Love 24 - PROMO
3:29
Ditë më parë
It's My Love 23 - PROMO
3:20
8 ditë më parë
MADAM 35 - Arta Desku, Arian Vranica
1:52:40
It's My Love 22 - PROMO
3:09
15 ditë më parë
Horoskopi Javor 26 Prill - 2 Maj
15:58
It's My Love 21 - PROMO
3:09
22 ditë më parë
Komente
getoar ramadani
getoar ramadani 7 vjet më parë
A ka munsi me postu vide te komentatorti Kemajl Qarkaxhiut me shum ???
Berisha1997
Berisha1997 7 vjet më parë
Pse u fshi intervista GOLLD AGES???
gona hysenaj
gona hysenaj 7 vjet më parë
dafina zeqiri kur vjen ´
AzemGalica
AzemGalica 7 vjet më parë
GOJËS KAPAK SHPINES RAHAT....
AzemGalica
AzemGalica 7 vjet më parë
MOS U PERZIJ TJERA HERE, RRI PARA KIJEVE SE 13.000 NANA TE QKERDHEHEN! A U KUPTUM O BIRI I SHKINES!
AzemGalica
AzemGalica 7 vjet më parë
Valon, a e qel kapakun me bith o bothqir! PEDER I GJAKOVES MOS FOL PER DRENICE SE TE SOSI PENDREK HUNVE O I SHKRETE QE AS GRUJA YTE NUK TE NJEH, ASI FRAJERI YTE DESHTA ME THENE, KI KUJDES, SE HAN GRUSHTA E SHKELMA HUNVE PA PRTI PA KUJTU TAP RRAPP...LEJ NJEREZIT E DRENICES RAHAT, UNE VETE NUK JAM I DRENICES, PO JOM QAI BIRNONE QE TE QEPOJ HUNVE KU TE SHOH.
KEL SH.A.
KEL SH.A. 8 vjet më parë
suksese
pepi hack
pepi hack 8 vjet më parë
a munesh me qit prrallen me tupan qe jan kan musafir sabri fejzullahu dhe sinan hoxha
pepi hack
pepi hack 8 vjet më parë
tung valon a ka mundesi me qit ne youtube prrallen me tupan qe u kan musafir sabri fejzullahu dhe sinan hoxha
Arlind Krasniqi
Arlind Krasniqi 8 vjet më parë
tung valon a ka nundesi epizodat e qumil aga show me i postu valon mbas epizosed 16 e tutje..flm
Eris Nivokazi
Eris Nivokazi 8 vjet më parë
Tungjatjeta Valon nuk po muj me ra ne 1st channel ne france a mos oshte vetem tokesor a ka far frekfence tjeter kalo mire e ne lumturi
artan ahmeti
artan ahmeti 8 vjet më parë
Ju Lutem Te Xhitha intervistat e sinan Hoxhes shtini ne youtube qe kan qe ma heret ne prrall me tupan
Fisnik Loshaj
Fisnik Loshaj 8 vjet më parë
adelina berisha
daja zenel
daja zenel 8 vjet më parë
valamala tv
king albania
king albania 8 vjet më parë
meda
king albania
king albania 8 vjet më parë
meda prral me tupan
demir sherifi
demir sherifi 8 vjet më parë
Postone videon kur a kon Geti per spari her ne Prrall me tupan bashk me Elvanen.. oke Plsssss